pet shop Kedi maması Köpek maması

Kahramanmaraş Haber
HV
04 HAZİRAN Pazar 21:07
YOL DURUMU
1Tekirdağ-İstanbul İl Sınırı-Büyükçekmece yolunun 0-2.km.leri arasında üstyapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
2Bergama-Soma yolunun 8-10.km.leri arasında kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
3Bolu-Yeniçağ-Gerede yolunun 54. km.sinde Taş Duvar Yapım çalışmaları nedeniyle, Gerede-Yeniçağ-Bolu istikametinde trafik tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Kozan-Feke yolunun 7-9.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Piraziz-Giresun-Espiye yolunun 36-38.km.leri arasında (Keşap Mevkii) yol yapım çalışması nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Yenişehir-Bilecik yolunun 0-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Aşkale-Tercan yolunun 5-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek yönlü sağlanmaktadır.
8Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Karabük-Kastamonu yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Sivas-Zara yolunun 1-3.km.leri arasında Numune Hastanesi Köprülü Kavşak yapım işi nedeniyle her iki yönde ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Antalya Kumluca Konyaaltı Manavgat Muratpaşa Kaş Alanya Kemer aksu Döşemealtı kepez demre elmalı finike gazipaşa korkuteli serik